Podsumowujemy pierwszego półrocza 2026 r. w Kancelarii
🎉 Pierwsze półrocze 2026 roku za nami – czas na krótkie podsumowanie działalności naszej Kancelarii.
Za nami intensywne sześć miesięcy pełne nowych wyzwań, ważnych rozstrzygnięć i kolejnych sukcesów osiąganych wspólnie z naszymi Klientami.
❤️ To był czas realnej pomocy osobom dochodzącym swoich praw.
🤝 To był również czas współpracy – zarówno wewnątrz naszego zespołu, jak i z Klientami, którzy obdarzyli nas zaufaniem.
⚖️ Pierwsza połowa roku przyniosła także wiele istotnych zmian w orzecznictwie. Na bieżąco analizowaliśmy najważniejsze wyroki i uchwały, dzieląc się z Państwem komentarzami oraz praktycznymi wskazówkami.
📊 Liczby najlepiej pokazują, jak intensywny był to okres:
✅ 159 wyroków, w tym 60 prawomocnych
✅ 71 korzystnych ugód i porozumień kompensacyjnych
✅ 38 spraw dotyczących WIBOR i sankcji kredytu darmowego (SKD)
✅ 1 nowy blog specjalistyczny
📰 W pierwszym półroczu nasi prawnicy również aktywnie komentowali najważniejsze wydarzenia i zmiany w prawie dla ogólnopolskich mediów oraz publikowali eksperckie analizy dotyczące aktualnego orzecznictwa.
🙏 Dziękujemy wszystkim Klientom za okazane zaufanie. Przed nami kolejne miesiące pracy, nowe wyzwania i – mamy nadzieję – kolejne korzystne rozstrzygnięcia.
Dziękujemy, że jesteście z nami!
