O kancelarii

Konieczny, Polak Radcowie Prawni Spółka Partnerska od lat świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W naszych działaniach kierujemy się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Powierzone nam sprawy prowadzimy kompleksowo, polegając na doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy, którą nieustannie pogłębiamy w celu zapewnienia Państwu rzetelnej i skutecznej obsługi prawnej.

 

Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, stawiając na pierwszym miejscu potrzeby oraz sytuację Klienta. Chcemy wypracować dla Państwa najlepsze rozwiązania, dlatego dbamy o komunikację z Klientem oraz budujemy relacje oparte na zaufaniu.

Partnerzy

Tomasz Konieczny

partner

radca prawny

+48 603 742 273

t.konieczny@kancelaria-kpp.pl

Michał Polak

partner

radca prawny

+48 600 279 188

m.polak@kancelaria-kpp.pl

Zespół

Mariusz Weiss

radca prawny

+48 531 670 111

m.weiss@kancelaria-kpp.pl

Adam Złotnik

radca prawny

+48 883 393 850

a.zlotnik@kancelaria-kpp.pl

Katarzyna Broda

radca prawny

+48 535 620 221

k.broda@kancelaria-kpp.pl

Filip Olejniczak

aplikant radcowski

+48 575 831 111

f.olejniczak@kancelaria-kpp.pl

Mikołaj Baczyński

aplikant radcowski

+48 61 649 44 44

m.baczynski@kancelaria-kpp.pl

Magdalena Ziętek

aplikant radcowski

+48 61 649 44 40

m.zietek@kancelaria-kpp.pl

Jakub Kędziora

asystent prawny

+48 61 649 44 40

j.kedziora@kancelaria-kpp.pl

Helena Hejmanowska

asystent prawny

+48 61 649 44 40

h.hejmanowska@kancelaria-kpp.pl

Magdalena Kurnatowska

asystent prawny

+48 61 649 44 40

m.kurnatowska@kancelaria-kpp.pl